Nowy budynek na Bemowie – Lazurowa168

lazurowa-168-mieszkania-nowe

Lazurowa168 to inwestycja znajdująca się na terenie jednej z najbardziej zielonych dzielnic stolicy – Bemowa.

Lokalizacja

Można z tego miejsca szybko przedostać się do centrum, a po powrocie  –  odpocząć w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Ponadto, dzięki usytuowaniu budynku, można sprawnie wyjechać z Warszawy – omijając korki miasta – co bardzo docenia się wyjeżdżając z Warszawy na weekendy.

Komunikacja

Z miejsca, w którym położona jest nieruchomość, z łatwością można dojechać do różnych punktów miasta. Zarówno przy pomocy własnego samochodu – niedaleko znajduje się trasa S8, jak i komunikacją miejską – w pobliżu umieszczone są liczne przystanki, pozwalające na komunikację autobusową lub tramwajową. W niedalekiej przyszłości, w odległości około 300 m od inwestycji, pojawi się również nowoczesna stacja metra, która w znacznym stopniu jeszcze bardziej usprawni komunikację przyszłym mieszkańcom.

Rozkład i wyposażenie

Dzięki ponadstandardowej wysokości mieszkań przyszli mieszkańcy uzyskają większy komfort przestrzenny lokalu, który dodatkowo mogą zaaranżować w sposób dostosowany do własnych, indywidualnych potrzeb. Bez trudu np. można wydzielić, w obrębie jednego pokoju, w kawalerce, odrębny kącik do spania lub do pracy. Z uwagi na to, że okolica jest bardzo spokojna, a przy i w samym budynku nie ma lokali usługowych, które mogłyby w jakikolwiek sposób przeszkadzać mieszkańcom, z przyjemnością będzie można spędzać czas w swoim mieszkaniu.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców, okna parterowe zostały wyposażone w antywłamaniowe zestawy, zaopatrzone dodatkowo w trzyszybowy pakiet szklany, co zwiększa ich izolację akustyczną i termiczną – po prostu będzie ciszej i cieplej. Duże przeszklone balkony umożliwiają ponadto założenie własnego ogrodu zimowego, który może stać się nie tylko efektowną wizytówką mieszkania, ale również przyczynić się do zatrzymywania ciepła wewnątrz mieszkań. Różnorodne elementy elewacji sprawiają, że całość budynku jest bardziej zróżnicowana, a zarazem elegancka.

Okolica i infrastruktura

Cisza, spokój, mnóstwo zieleni i kwiatów – to tylko niektóre walory okolicy. Dzięki rozlicznym parkom znajdującym się na terenie Bemowa można wypocząć na zewnątrz zarówno w sposób aktywny, jak i siedząc na ławeczce w parku, w towarzystwie dobrej lektury. Tuż przy budynku znajduje się Staw Jeziorzec, a nieco dalej Fort Blizne, gdzie można wybrać się z przyjaciółmi i zagrać w paintball. W obrębie dzielnicy mieści się również malowniczy Park Górczewska, znajdujący się 15 minut drogi spacerem od Lazurowej168. Dopełnieniem oferty rekreacyjnej jest śliczny Park Leśny Bemowo, w którym ulokowane są dwa rezerwaty z cennymi gatunkami roślin i zwierząt.

Sąsiadująca z Lazurową ulica Narwik jest bardzo dobrze rozwinięta, dzięki czemu można szybko zrobić zakupy, pójść do apteki czy też spotkać się ze znajomymi w pobliskiej pizzerii. Ponadto, ażeby zwiększyć Państwa komfort, inwestycja została ogrodzona. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mieszczące się w jego obrębie miejsce zabaw dla małych dzieci, jest dodatkowo chronione.

Parkingi dla aut

Z myślą o lokatorach zostały przygotowane miejsca postojowe oraz platformy parkingowe znajdujące się w podziemiu, do którego można dostać się przy pomocy cichobieżnych wind. W przyszłości będzie też można skorzystać z kilku stanowisk naziemnych i miejsc parkingowych na parkingu ‚Parkuj i Jedź’, zbudowanych w okolicach metra. Więcej na: www.lazurowa168.pl.